Üyelik

loading

KUR HESAPLA


" Kurumsal Üyelik Sistemi ", Araç kiralamalarınızda şirketinize yaz ve kış dönemlerinde indirimli olarak kiralama yapmanızı sağlayan bir sistemdir. Şirket personelinizin  yurt içinde yoğun seyahat eden şirketler için ideal bir organizasyondur.

Bu organizasyon ile şirketinizin tüm Türkiye'de;
Dilediğiniz yerde,
Dilediğiniz zaman,
Dilediğiniz araç,

personeliniz için hazır olacaktır.

İş seyahatlerinde uçak, hızlı tren gibi toplu taşıma araçları kullanımı neticesi ile kurumunuzun ulaşım masrafları, zaman kayıpları minimum seviyeye inecek, kurumunuzun verimliliği maksimum seviyeye ulaşacaktır.

Şirketinizin ulaşım masrafları minimum seviyeye düşecek ve kontrol altına alınacaktır.

Şirketinizin araç sayısı en alt seviyeye düşecektir.

Şehirler arası toplu taşıma araçları ile seyahat edileceğinden, kaza riski, trafik cezası, özel araçların aşırı yakıt gideri, arıza gibi problemlerden uzak olacak, ilave olarak saatlerce araç kullanılmasından dolayı yorulmayacaksınız.

Şirketinize bu avantajları sağlamak için  Mersa Rent  A Car " ofisi ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Detaylı bilgi almak için lütfen rentacar@mersarentacar.com.tr veya 444 2 813 müşteri temsilcilerimiz size en kısa sürede dönüş yapacaklardır.

SOSYAL MEDYA PAYLAŞ

Mersa Rent a Car'ı sosyal medyada takip ederek kampanyalı ve indirimli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bildiri

En uygun araçlar ve fiyatlar

E-POSTA KAYDET
E-posta adresinizi listemize kayıt ederseniz kampanya ve duyurulardan herkesten önce sizin haberdar olmanızı sağlıyoruz. Kampanya ve yeniliklerden ilk önce siz haberdar olun
© 2021 mersarentacar.com.tr
whatsapp