Kurumsal

loading

KUR HESAPLA


MERSA Araç Kiralama 2010 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Amacımız hızla büyüyen araç kiralama sektöründe en uygun fiyat ve en iyi hizmeti birleştirerek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, siz değerli müşterilerimiz sayesinde sektörde lider marka olmaktır.

Mersa Araç Kiralama 2011 yılından itibaren Tur Assist çatısı altında  Türkiye'de sigorta, otomotiv, finans ve diğer sektörlerdeki çeşitli kurumların müşterilerine hizmet vermektedir.

Kısaca ‘’TUR ASSIST ‘’İspanya'nın önde gelen sigorta, reasürans ve asistans grubu Mapfre’ye bağlı Mapfre Asistencia'nın Türkiye kuruluşu olarak 1996 yılında kurulan TUR ASSIST, bugün 4 milyonu aşkın lehdara hizmet vermektedir.

Tur Assist tarafından kurulan hizmet birimleri networkü günümüze dek kalite, servis ve hacim anlamında gelişerek, bugün 5.000’e yakın hizmet sağlayıcının oluşturduğu dev bir network haline dönüşmüştür. Bu networke dahil olan rent-a-car, kurtarıcı, ambulans, ev onarım, otel, acenta gibi firmalar düzenli denetim ve eğitimlerden geçerek en üstün standartlarda hizmet vermektedirler.

Tur Assist’in tüm operasyonları ileri teknoloji ve çağdaş güvenlik sistemleriyle donatılmış çağrı merkezi tarafından yönetilmektedir. Her biri konusunda uzman 500’ün üzerinde operatörün 7/24 hizmet verdiği bu merkez %98’in üzerinde müşteri memnuniyet oranıyla çalışmaktadır.

Türkiye'de sigorta, otomotiv, finans ve diğer sektörlerdeki çeşitli kurumların müşterilerine 24 saat 365 gün hizmetler sunan Tur Assist, oluşturduğu yenilikçi ürün ve uygulamalar ile asistans sektöründeki lider konumunu geliştirerek korumaktadır.
MERSA Araç kiralama olarak ödediğiniz ücretin karşılığını en iyi şekilde vermek için hizmetinizdeyiz. Araçlarımız kiraya çıkmadan önce genel güvenlik ve mekanik olmak üzere iç ve dış temizlikleri kontrol edilip kiralamaya hazır hale getirilmektedir. Filomuzda bulunan araçların tümü sürekli olarak yenilendiğinden araçlarımızın tümü son modeldir.

DEĞERLERİMİZ

MERSA Araç Kiralama ‘’dürüstlük’’, ‘’iş ahlakı’’ ve ‘’insana saygı’’dan oluşan üç ana temel değere sahiptir.Bunun yanı sıra güven, açıklık, ekip çalışması, profesyonellik ve yaptıklarımızdan gurur duymanın da temel nitelikte önem taşıdığına inanıyoruz.

İLKELERİMİZ

Mersa Araç kiralama olarak her zaman;
Şeffaf, hesap verilebilir ve etik değerlere bağlı olmak
Objektif olmak
Güvenilir olmak
Tutarlı ve öngörülebilir olmak
Uzmanlık ve liyakat esaslı olmak
İşbirliğine açık, yapıcı ve çözüm odaklı olmak
Yenilikçi ve öncü olmak
Etkin ve etkili olmak
Başlıca İlkelerimizdir…………

SOSYAL MEDYA PAYLAŞ

Mersa Rent a Car'ı sosyal medyada takip ederek kampanyalı ve indirimli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bildiri

En uygun araçlar ve fiyatlar

E-POSTA KAYDET
E-posta adresinizi listemize kayıt ederseniz kampanya ve duyurulardan herkesten önce sizin haberdar olmanızı sağlıyoruz. Kampanya ve yeniliklerden ilk önce siz haberdar olun
© 2021 mersarentacar.com.tr
whatsapp